Atribuită
Cumpărare directă
dosar plic 6 buc plic burduf 10 cm 4 buc rigla 50 cm 1 buc memorie stik 32 gb 2 buc separatoare a4 3 buc mapa crton 4 buc stiker intrare elevi 4 buc hartie xerox a4 30 topuri pix cu gel 8 buc pasta corectoare 4 buc spray tabla magnetica 1 buc spray calculatoare 1 buc radiera 1 buc creioane 4 buc scotch lat 1 buc tiple a4 groase 1 set containere arhivare 15 buc mouse 1 buc tavite documente metal 3/set 2 buc registru intrare iesire cartonat A32 buc
- Număr anunț
- DA26112771
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SAT POPESTI COMUNA GOLESTI JUDETUL VALCEA (CUI 29471367)
- Furnizor / câștigător
- ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.053,39 RON
- Valoare atribuită
- 1.053,39 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.