Atribuită Cumpărare directă

PLIC C4 AUTOADEZIV 138303 buc 50 TONER BROTHER TN243M buc 3 TONER BROTHER TN243C buc 3 TONER BROTHER TN243Y buc 3

Număr anunț
DA26122819
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.417,75 RON
Valoare atribuită
2.417,75 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.417,75 RON

din 2.417,75 RON estimat