Atribuită
Cumpărare directă
Bulion 100 X 3.50 = 350 Pulpe de pui 30 X 7.80 = 234 Pulpe inferioare de pui 80 X 7.80 = 624 Cartofi 500 X 3.03 = 1515 Ceai 30 X 1.90 = 57 Ceapa 100 X 3.85 = 385 Zarzavat ciorba 50 X 4.59 = 229.50 Fasole verde 100 X 4.13 = 413 Mazare 100 X 3.39 = 339 Paste fainoase 5 kg 4X22.94= 91.76 10KG FIDEA , 10 KG PASTE Condimente( cimbru - 15 BUC , marar - 15 BUC, leustean-15 BUC , foi de dafin-15 BUC , patrunjel -15 BUC) 75 X 1.38 = 103.50 Margarina vegetala 48 X 3.67 = 176.16 Delikat gaina/legume 1kg 3 X 7.34 = 22.02 Morcovi 100 X 3.48 = 348 Ulei 50 X 5.50 = 275 Fasole uscata 50 X 7.61 = 380.50 Rosii bulion 100 X 4.13 = 413 Sare 5 X 1.83 = 9.15 Otet 5 X 3.58 = 17.90 Usturoi 3 X 22.94 = 68.82 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA26122496
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- VALCOSTY DEEA SRL (CUI 36427690)
- Cod CPV
- 15331420-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.052,31 RON
- Valoare atribuită
- 6.052,31 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.