Atribuită
Cumpărare directă
se doreste achizitia urmatoarelor produse :HARTIE COPIATOR A4 80 GR – 50 TOP, DOSAR PLASTIC CU SINA ALBASTRE – 30 BUC.,DOSAR SINA CARTON – 50 BUC,AGRAFE 55 MM – 2 BUC., PIX ALBASTRU – 20 BUC, CAPSE 24/6 – 4 BUC.,AGRAFE 30 MM – 2 ,BANDA ADEZIVA DIN HARTIE– 1 BUC ,CAPSATOR – 1 BUC., MAPE DOCUMENTE CU ELASTIC – 3 BUC., PERFORATOR – 1 BUC. , FILE PROTECTIE – 1 SET, PLIC BURDUF 5 CM – 100 BUC,TEXT MARKER GALBEN – 2 BUC. DECAPSATOR – 1 BUC., FLUID CORECTOR – 2 BUC., DOSAR PLIC CARTON – 50 BUC. CREION HB – 5 BUC..ROLA FAX – 1 BUC., RIGLA PLASTIC 40 CM – 5 BUC, CARTUS PT CANON LBP6000 – 1 BUC., necesare in vederea bunei desfasurari a alegerilor locale din data de 27.09.2020.
- Număr anunț
- DA26116308
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
- Furnizor / câștigător
- SUPREMOFFICE SRL (CUI 15241139)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 880,04 RON
- Valoare atribuită
- 880,04 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.