Atribuită Cumpărare directă

SET PLACUTE FRANA MANA CATERPILLAR: DJ 02583: 1 SET X 1378.15 RON. REFERAT NR.25792/05.08.2020 - COLOANA AUTO.

Număr anunț
DA26118133
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
MAN SOLUTION SRL (CUI 24301442)
Cod CPV
34322400-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.378,15 RON
Valoare atribuită
1.378,15 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.378,15 RON

din 1.378,15 RON estimat