Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner Samsung MLT-D116L - 20 buc.

Număr anunț
DA26123140
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului Municipiului Bucuresti (CUI 4267125)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.299,20 RON
Valoare atribuită
4.299,20 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.299,20 RON

din 4.299,20 RON estimat