Atribuită
Cumpărare directă
1 Acid Acetic p.a L 1 16,9 16,9 2 Acid clorhidric 0.1N L 3 15,9 47,7 3 Acid clorhidric 2 N L 2 19,5 39 4 Acid oxalic 0.1V fiola 4 16 64 5 Alcool etilic p.a L 3 38 114 6 Sol Amoniac 25% L 1 9,8 9,8 7 Azotat de argint 0.1V fiola 3 80 240 8 Clorura de bariu Kg 2 49 98 9 Hidroxid de sodiu Kg 1 26 26 10 Hidroxid de sodiu 0.1N L 2 15,9 31,8 11 Hidroxid de sodiu 2N L 2 19,8 39,6 12 Permanganat de potasiu 0.1V fiola 4 42 168 13 Reactiv Nessler L 2 78 156 14 Tiocianat de amoniu 0.1N L 4 58 232 15 Tiosulfat de sodiu 0.1N L 2 32,5 65 16 Creuzeti portelen (Ø40 x h 50) buc 30 14,9 447 TOTAL 1794,8
- Număr anunț
- DA26115139
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE RECUPERARE, MEDICINA FIZICA SI BALNEOCLIMATOLOGIE (CUI 4266006)
- Furnizor / câștigător
- PROTAR SERVICE SRL (CUI 5066847)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.794,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.794,80 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.