Atribuită Cumpărare directă

Servicii de proiectare

Număr anunț
DA26120086
Autoritate contractantă
Comuna Satu Mare (CUI 4327057)
Furnizor / câștigător
IOMICAR SRL (CUI 26556736)
Cod CPV
71322000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.200 RON
Valoare atribuită
17.200 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.200 RON

din 17.200 RON estimat