Atribuită Cumpărare directă

Carucior de curatenie profesional cromat MAX Brand: AQA CHOICE Caruciorul de curatenie profesional MAX este conceput special pentru spitale, hoteluri, cladiri de birouri, centre comerciale, in general pentru locatii traficate. Cu ajutorul caruciorului de curatenie MAX, toate accesoriile si produsele de curatenie pot fi transportate impreuna. Caruciorul de curatenie este fabricat din otel cromat, este usor manevrabil, flexibil si se adapteaza nevoilor dumnevoastra. Detalii tehnice pentru caruciorul profesional de curatenie MAX: 2 galeti de 25 litri albastra si rosie storcator din plastic prin presare pentru mop 1 sac de 120 litri din plastic/panza fixat pe cadrul metalic al caruciorului 2 tavite din plastic pentru compartimentare produse curatenie, culori disponibile albastru si rosu 4 galeti de 6 litri , culori rosie, galben, verde si albastru 2 roti cu frana si 2 roti cu rulmenti ce nu produc zgomot Dimensiuni: 110*60*96 cm

Număr anunț
DA26124923
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
34911100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.392 RON
Valoare atribuită
2.392 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.392 RON

din 2.392 RON estimat