Atribuită
Cumpărare directă
HOCHL.BR.TOP.TR.SMANT140G BU 6 25.44 CIOLAN AF.SEMIDEZ.VID KG KG 1,471 30.83 FRIPT.SPATA PORC KG TAV KG 2,195 35.54 ANTRICOT VITA FEL.TV.KG KG 2,200 67.72 MERE ROSII IT KG CI KG 2,860 15.99 CARTOFI ALBI RO.10KG BUC BU 1 13.20 PASTARNAC RADACINA RO KG KG 2,360 5.38 SFECLA ROSIE RO KG CI KG 2,480 2.60 PATRUNJEL RO. LG. C.I LG 7 5.74 MARAR RO. LG. C.I LG 7 6.37 LEUSTEAN RO. LG. C.I LG 5 4.55 CEAPA GALBENA RO.KG CI VR KG 5,600 10.02 ARDEI KAPIA ROSU RO.KG CI KG 2,300 18.10 MORCOVI RO. KG C.I VRAC KG 2,080 3.99 TELINA NL KG. CI VRAC KG 2,540 10.72 PERE WILLIAMS AR KG.CI VR KG 2,080 14.68 BANANE GH KG C.I VRAC KG 3,100 12.21 NECTARINE GR KG C.I VRAC KG 2,180 13.69 VARZA ALBA NOUA RO KG CI KG 5,180 7.61 ROSII RO KG VRAC KG 2,400 9.36 DEFNE CASTRAVETI C.720G BO 6 35.16 MERVE TON MAR.ULEI 170G CV 10 63.80 SURASUL SOARE.UL.FLS.1L ST 12 52.67 ZUZU LAPTE INTEGRAL 3,5% BU 6 56.58 BANEASA FIDEA CUIB200G PG 10 27.11 BANEASA FAINA 000 1KG PG 6 22.32 AROVIT GEM PRUNE 360G BO 10 43.90 CROCO PETIT BEURR100G BU 12 13.80 TPS PAINE ALBA FEL.300G BU 30 32.70 DELACO CASC.DEFAM.FELII 5 BU 3 58.71 PRODLACTA TELEMEA VACA 40 BU 6 57.42 SOLOM.BRANZA GRASA VACI 1 BU 2 29.95 DANONE IAURT NAT3,5% 130G IF 5 29.40 MILLI UNT 82% 200G BU 14 140.00 AS.OUA COD3 CLASA L 30BUC CA 1 11.40 CAMPIS CRENVURSTI CU PUI BU 6 40.14 CAMPIS SUNCA PRAGA FEL.40 BU 2 25.78 SALAM SASESC FEL.100G CRI BU 6 32.22 SUNCA PIEPT PUI FEL.170G BU 4 40.
- Număr anunț
- DA26113190
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE VOLUNTARI (CUI 40219248)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.489,32 RON
- Valoare atribuită
- 1.489,32 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.