Atribuită
Cumpărare directă
Revizie anuala sterilizator Getinge - constand in furnizarea si montarea urmatoarelor piese - conform anuntului nr. 18417/10.08.2020 atasat : - garnitura usa – 2 bucati - filtru aer steril - 1 bucata - kit reparare valva pneumatica - 5 bucati - kit reparare valva de sens - 2 bucati - garnitura rezistente electrica - 1 bucati - garnitura senzor de presiune - 2 bucata - valva de sens drena - 1 bucata Garantia pentru piese si serviciii 6 luni.
- Număr anunț
- DA26133424
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
- Cod CPV
- 50421000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.213,80 RON
- Valoare atribuită
- 11.213,80 RON
- Data publicării
- 13.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.