Atribuită
Cumpărare directă
Pansament hemostatic resorbabil, din celuloza neoxidata WoundClot Surgical - 5x7,5cm, Pansament hemostatic resorbabil, din celuloza neoxidata, WoundClot Surgical - 5x5cm, Pansament hemostatic non-compresiv, din celuloza neoxidata, WoundClot Trauma - 8x20cm
- Număr anunț
- DA26130311
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
- Furnizor / câștigător
- TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
- Cod CPV
- 33141110-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.596,90 RON
- Valoare atribuită
- 4.596,90 RON
- Data publicării
- 12.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.