Atribuită Cumpărare directă

Masca de protecție de uz general cu 3 straturi de material si 3 pliuri produsă - 10.000 buc Produsele sunt de uz general sau medical de unică folosință si protejează persoana care o poarta împotriva impuritățiilor, particulelor și a bacteriilor cu o dimensiune mai mică de 3.0 μm in proporție de 95%. 1 Eficiența de filtrare 2 Presiuneadiferențială (ΔP) MIL-M-36954C ΔP<5.0 mm of H2O/cm2. 3 Eficiența la filtrare a particulelor (PFE) ASTM F2299 PFE @0.1 μm dimensiune a particulelor ≥ 95% 4 Rezistența la fluide ASTM F1862 Rezistent la 160 mmHg Produsele vor fi insotite la livrare de: DECLARATIE CE , CERTIFICAT CE SI RAPORT DE TESTARE

Număr anunț
DA26122111
Autoritate contractantă
ORASUL COMARNIC (CUI 2845761)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat