Atribuită
Cumpărare directă
microciparea cainilor, introducerea cainilor in Registrul Electronic al Cainilor cu Stapan, transferul catre noii proprietari, alte servicii efectuate la cererea beneficiarului in perioada 01.07.2020- 31.07.2020 (tratamente, sterilizari,vaccinare antirabica anuala, eutanasie)conform tarifelor prezentate in oferta solicitata de beneficiar, conform raport activitate
- Număr anunț
- DA26114131
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI 23973046)
- Furnizor / câștigător
- Cabinet Medical Veterinar Dr Gisca Dan (CUI 20097090)
- Cod CPV
- 85200000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.651 RON
- Valoare atribuită
- 1.651 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.