Atribuită Cumpărare directă

Diverse materiale de constructie-reparatii cladirea primariei

Număr anunț
DA26122873
Autoritate contractantă
ORASUL BUZIAS (CUI 2502534)
Furnizor / câștigător
OVICLA VEST SRL (CUI 17649178)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120,96 RON
Valoare atribuită
120,96 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120,96 RON

din 120,96 RON estimat