Atribuită
Cumpărare directă
BETE/TAMPOANE/SWAB NAZOFARINGIAN - Conform anuntului de participare ADV 1161378/31.07.2020. Bete/Tampoane/swab nazofaringian pentru recoltarea exsudatului nazofaringian, steril, din Dacron sau polyester/vascoza in vederea efectuarii recoltarilor probelor biologice pentru determinarea infectarii pacientilor cu virusul COVID 19. Tamponul nazofaringian trebuie sa aiba punct de rupere marcat pe tija si grosime diferita de la varf mai subtire spre margine mai gros pentru prindere. Tamponul trebuie sa fie tip flack.
- Număr anunț
- DA26133271
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI IASI (CUI 4981352)
- Furnizor / câștigător
- A&A FARMA DISTRIBUTION SRL (CUI 30777131)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.200 RON
- Valoare atribuită
- 2.200 RON
- Data publicării
- 13.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.