Atribuită Cumpărare directă

Ramnificatie 110/50/67 PP-24buc x9,00=216,00ron;Cot '50/67/PP-48buc x3,00=144,00ron;Teava '50/500 PVC-12ml x4,5=54,00ron;Teava '40/1000 PVC-96ml x5,50=528,00ron;Teava '32/1000 PVC-48ml x4,00=192,00ron;Reductie 50/40 PP-24buc x 2,80=67,20ron;Ramificatie 40/40/67 PP-48buc x 4,50=216,00ron;Reductie 40/32 PP-60buc x2,50=150,00ron;Cot 32/67 PP-60buc x2,00=120,00ron;Cot 40/67 PP-36buc x2,50=90,00ron;Cot 50/90 PP-12buc x 3,00=36,00ron;Revizie '50 PP-12buc x 12,00=144,00ron;Clema teava '18-24buc x0,80=19,20ron;Clema teava '22-48buc x1,00=48,00ron;Cot PPR '20/90-24Bbuc x0,50=12,00ron;Cot PPR '25/90-48buc x0,80=38,40ron;Cot talpa 20x1/2FI-36buc x6,50=234,00ron;Racord 25x3/4FE-12buc x11,50=138,00ron;Racord 25x3/4FI-12buc x11,50=138,00ron;Teu 25x20x20-12buc x1,80=21,60ron;Teu 25x20x25-12buc x1,80=21,60ron;Teu 25-12buc x1,50=18,00ron;Teava compozit '20-48ml x5,50=264,00ron;Teava compozit '25-60ml x7,70=462,00ron;Colier met 1-1/4-120buc x3,80=456,00ron;Colier met+diblu+holsurub-80buc x3,50=280,00ron;Robinet cu olandez 3/4alama-12buc x31,00=372,00ron;Robinet M.S. 1/2-3/4-36buc x22,00=792,00ron;Silicon univ.Tr.-6buc x16,00=96,00ron;Diblu univ. '8-150buc x0,30=45,00ron;Holsurub '5x50-150buc x0,50=75,00ron. Total:5.488,00ron

Număr anunț
DA26133930
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
GENERAL COMPLEX CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39111225)
Cod CPV
44115210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.488 RON
Valoare atribuită
5.488 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.488 RON

din 5.488 RON estimat