Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste sa achizitioneze un serviciu reparație motocoasă Stihl cu nr. de inventar 3852 – înlocuire bujie, piesă de presiune, manoperă reparative și un serviciu de reparative motocoasă Stihl cu nr. de inventar 3853 - înlocuire bujie, piesă de presiune, manoperă reparative
- Număr anunț
- DA26120005
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- MOTO UNELTE COMSERV SRL (CUI 26141704)
- Cod CPV
- 50000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 264,71 RON
- Valoare atribuită
- 264,71 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.