Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de cazare cu mic dejun inclus la Hello Hotels in perioada 12-14.08.2020 2 camere single cu mic dejun inclus * 2 noapte * 135 Lei/ camera/ noapte = 540 Lei 4 camere duble cu mic dejun inclus * 1 noapte * 164 Lei/ camera/ noapte = 656 Lei Total: 1196 Lei (TVA si Taxa locala de promovare turistica incluse) pentru Orchestra Națională Simfonică a României în cadrul Festivalului International „Vara Magica” 2020.
- Număr anunț
- DA26127102
- Autoritate contractantă
- Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
- Furnizor / câștigător
- CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
- Cod CPV
- 55110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.139,05 RON
- Valoare atribuită
- 1.139,05 RON
- Data publicării
- 12.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.