Atribuită Cumpărare directă

Telefon MYRIA Play MY9081, 64MB RAM, 3G, Dual SIM, negru. Se vor livra produse noi, in ambalajul producatorului, cu certificar de calitate si garantie. Termen de garantie: minim 12 luni de la data livrarii.

Număr anunț
DA26124970
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA BISTRITA-NASAUD (CUI 11320086)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32250000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
349,32 RON
Valoare atribuită
349,32 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

349,32 RON

din 349,32 RON estimat