Atribuită Cumpărare directă

BANDA DUBLU ADEZIVA BUC 1 10.08 10.08 1.92 2 TUB METALIC PLASTICAT ML 5 2.10 10.50 2.00 3 Siguranta Trifazica BUC 1 66.39 66.39 12.61 4 BRIDE PLASTIC BUC 100 0.08 8.40 1.60 5 SIGURANTA TRIFAZICA 25A BUC 1 41.18 41.18 7.82 6 SIGURANTA AUTOMATA 1P+N BUC 1 19.75 19.75 3.75 7 PRIZA PT BUC 1 13.03 13.03 2.47 8 LANTERNA CU ACUMULATOR BUC 2 29.41 58.82 11.18 9 CYABY 4X4 ML 80 9.24 739.50 140.50 10 PLATBAND 40X4 ML 26 10.71 278.57 52.93 11 TARUSI IMPAMINTARE BUC 5 35.29 176.47 33.53 12 SIGURANTA TRIFAZICA 50A BUC 1 88.24 88.24 16.76

Număr anunț
DA26131413
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
SC Cimpan CV IMPEX SRL (CUI 12529456)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.510,92 RON
Valoare atribuită
1.510,92 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.510,92 RON

din 1.510,92 RON estimat