Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare pentru următoarele produse: 1. 1 buc. HDD Docking Station Dual Bay 2.5”, 3.5” IDE, SATA la USB 3, cu funcție de backup si clonare, cu următoarele caracteristici: Interfața – minim USB 3.0 Tip HDD suportate – 2.5 inch, 3.5 inch, SATA, IDE 2. 1 buc. Cititor de carduri CF, SD...., cu următoarele caracteristici: Interfața – minim USB 3.0 Tip de carduri suportate – minim CF, SD
- Număr anunț
- DA26130601
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI 13328043)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30237120-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 158,75 RON
- Valoare atribuită
- 158,75 RON
- Data publicării
- 12.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.