Atribuită Cumpărare directă

NORMIX CPR FILM 200MG Cutie cu 1 blist. PVC-PE-PVDC/Al x 12 compr. film. CIM W63734001 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA VA RUGAM EXPEDIATI

Număr anunț
DA26116789
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI 3024756)
Cod CPV
33614000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
196,20 RON
Valoare atribuită
196,20 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

196,20 RON

din 196,20 RON estimat