Atribuită
Cumpărare directă
PANOU GARD ZINCAT SOFT 1700X2000 12 buc, CIMENT STRUCTO PLUS 42,5R SAC 40 KG 2 buc,TEAVA DREPT 50X30X3 2 buc, PLATBAND 30X3 2 buc, POLICARBONAT 2P 08MM UV 6X2,1 BRONZ 2 buc, SIDING PROFIL H SV-18 BEJ 3.05 2 buc, PACHET SUPERTIT FIN 3,2X450 (5,8KG) 1buc, SURUB AUTOPERF 4,8X35 ZN 1 buc, EMAIL IDEEA NEGRU 0,75L 2 buc, CAPAC WC PP ALB ROMTATAY 10 buc, BATERIE ROSA SPALATOR P.M. BRR2A 3 buc, BOILER ELECTRIC HI-GLASSTECH 50 1 buc, PACHET VOP.LAV.WEISS 15L +AM 3L PROMO 2 buc, SNUR MOTOCOASE PROFIL PATRAT NHD27009Q 5 buc., LACAT 713/50 B 4 buc
- Număr anunț
- DA26138233
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIRCEA LUCA BAISOARA (CUI 18017145)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 34928220-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.764,03 RON
- Valoare atribuită
- 2.764,03 RON
- Data publicării
- 13.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.