Atribuită Cumpărare directă

Materiale de promovare turistica a orasului Cavnic, pentru Centrul National de Informare turistica CAVNIC si Biblioteca Oraseneasca.

Număr anunț
DA26137080
Autoritate contractantă
ORASUL CAVNIC (PRIMARIA ORASULUI CAVNIC) (CUI 3627595)
Furnizor / câștigător
EUROTIP SRL (CUI 12472503)
Cod CPV
22110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.866,80 RON
Valoare atribuită
1.866,80 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.866,80 RON

din 1.866,80 RON estimat