Atribuită
Cumpărare directă
Materiale necesare pregatirii si desfasurarii in bune conditii a alegerilor locale din anul 2020, Biroul Electoral de Circumscriptie nr.4 Buhusi (art.12 din HG 578/2020). Achizitia are la baza referatul nr.22978/10.08.2020 (reprezentant OANA MIHAI, Secretarul Orasului Buhusi)
- Număr anunț
- DA26159459
- Autoritate contractantă
- ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.879,06 RON
- Valoare atribuită
- 4.879,06 RON
- Data publicării
- 19.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.