Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CATERING UF CASEROLA MENIU 1COMP =1000*0.42 BOL SUPA CU CAPAC=500*0.60 TACAM SET UF =1000*0.42 PUNGI MAIEU BIO 7KG=1000BUC*0.0.50 PUNGI ALIIMENTARE 2K =5*9.24 STAMPILA CU TEXT PRINTER R30

Număr anunț
DA26139830
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
Furnizor / câștigător
VIASOFT TOTAL SRL (CUI 17594501)
Cod CPV
39222100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.753,42 RON
Valoare atribuită
1.753,42 RON
Data publicării
14.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.753,42 RON

din 1.753,42 RON estimat