Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant alcoolic pt maini

Număr anunț
DA26148041
Autoritate contractantă
ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.687,50 RON
Valoare atribuită
3.687,50 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.687,50 RON

din 3.687,50 RON estimat