Atribuită Cumpărare directă

Prosop hartie, verde, gofrat, 1 strat, 300 m / rola, (inaltime foaie 25.5 cm) ; 2 role/set.PRODUSELE SA FIE FACTURATE DISTINCT ASTFEL: 1 FACTURA: 71 BUC 1 FACTURA: 38 BUC

Număr anunț
DA26132121
Autoritate contractantă
Institutul Clinic de Urologie si Transplant Renal Cluj (CUI 12653879)
Furnizor / câștigător
OTI DISTRIBUTION CLUJ SRL (CUI 21647078)
Cod CPV
33760000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.635 RON
Valoare atribuită
1.635 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.635 RON

din 1.635 RON estimat