Atribuită Cumpărare directă

1 SIGMA 11796828001 High Pure PCR Template Preparation Kit 1 KIT 2 ROTH 1655.2 L-Arginine min. 99 %, CELLPURE® , 100 g 1 BUC.

Număr anunț
DA26131878
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.435,95 RON
Valoare atribuită
1.435,95 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
17.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.435,95 RON

din 1.435,95 RON estimat