Atribuită
Cumpărare directă
1. Set perii WC cu suport din plastic - 30 bucati x 3,51 lei/bucata= 105,03 lei; 2. Bureți vase 6 bucăți/ set - 67 set x 3,75 lei/set = 251,25 lei; 3. Hârtie prosop celuloză 100% alba, 2 straturi laminate, lungime foaie: 21cm, nr.foi: 800 foi, +/-5%, H: 22+/- 0,5 cm, densitate: 18g/mp +/-5%.- 50 bucati x 12,50 lei/bucati = 625,00 lei.
- Număr anunț
- DA26149309
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- DANDIROS COM S.R.L. (CUI 32732691)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 981,55 RON
- Valoare atribuită
- 981,55 RON
- Data publicării
- 17.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.