Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CURATENIE (ROLE PROF BUC, HARTIE IGIENICA, SENI BASIC L, SENU XL, SERV ALBE, GEL IGIENIZANT, SACI MENAJ 35L, BONUX AUTO, AJAX PISTOL, DERO OZON)

Număr anunț
DA26123312
Autoritate contractantă
CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 12269739)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
668,52 RON
Valoare atribuită
668,52 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

668,52 RON

din 668,52 RON estimat