Atribuită
Cumpărare directă
DANKE 0.75L NEGRU-4 BUC,PENS.60MM-1 BUC,PENS.70MM-1 BUC,PAT CABLU 25*16-4 BUC,CLESTE POP-NITURI 2.4,3.2,4.0,4.8 260MM-1 BUC,POP-NIT 4.0*10.00MM-2 BUC,POP-NIT 4.8*14.0MM-2 BUC,DANKE 0.75L MARO DESCHIS-4 BUC,POP-NIT 4.0*16.0MM-1 BUC,POP-NIT 4.8*16.0MM-1 BUC,ROB.COLT CAP CERAMIC 1/2*1/2--3 BUC,ROB.COLT 1/2-3/8 VALVEX CAP CERAMIC-3 BUC,CT 127 LA KG-3KG,SACOSE-1 BUC,PLASA FIBRA 145G PORTOCALIE+ALBA-8MP,MP 75 30KG-1 SAC,BURGHIU SPIRALA 5.0MM TIP N HSS-G-1 BUC,SURUB TORBANT M 6*30-20 BUC,PIULITE HEX M 6-20 BUC,BURGHIU SPIRALA 6.0MM TIP HSS-CO5-1 BUC,TRAFALET MAXPROFI 25CM-1 BUC,LAVABIL SUPERWEISS ANTIMUCEGAI 8.5L-1 BUC,LAVABIL SUPERWEISS ANTIMUCEGAI 2.5L-1 BUC,BIDINEA M.L.170*65M-2 BUC
- Număr anunț
- DA26166680
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NEAGRA SARULUI (CUI 16037847)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 531,68 RON
- Valoare atribuită
- 531,68 RON
- Data publicării
- 19.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.