Atribuită Cumpărare directă

APARAT DE AER CONDITIONAT INVENTOR CORONA PREZENTA TINE LOC SI DE COMANDA

Număr anunț
DA26157159
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA CHIRURGIE PLASTICA REPARATORIE SI ARSURI BUCURESTI (CUI 4967072)
Furnizor / câștigător
SIMAR TRADING COMPANY SRL (CUI 5657967)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.100 RON
Valoare atribuită
3.100 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.100 RON

din 3.100 RON estimat