Atribuită Cumpărare directă

Toner pentru multifuncțional laser monocrom Brother MFC-L6900DW ( TN-3512, 12000 de pagini) – 4 buc - Toner pentru imprimantă laser monocrom Brother HL-L5100DN (TN-3480, 8000 de pagini) - 6 buc. - memorie (stick) USB 16GB - 5 buc.

Număr anunț
DA26164629
Autoritate contractantă
Municipiul Piatra Neamt (CUI 2612790)
Furnizor / câștigător
ELECTROBIROTICA PRINT SRL (CUI 25311223)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.245 RON
Valoare atribuită
1.245 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.245 RON

din 1.245 RON estimat