Atribuită
Cumpărare directă
FAIRY DETERGENT PT. VASE 800 ML; FARAS CU COADA INALTA, PLASTIC REZISTENT Laveta din microfibra , dimensiune 38 x 38 cm , albastru (20 buc) ,verde(20 buc), galben (20 buc) PERIE PVC PENTRU CURATARE PARDOSELI; Pungi alimentare 2kg, ambalate la rola 500 buc; Pungi alimentare , ambalate la rola 450 buc, 3 kg; Rezerv mop profesional din bumbac , 330 g/buc SERVETELE pliate albe celuloza , 2 str 200 servetele/pachet
- Număr anunț
- DA26157144
- Autoritate contractantă
- Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
- Furnizor / câștigător
- FABI TOTAL GRUP SRL (CUI 15556234)
- Cod CPV
- 39831210-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.573,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.573,70 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.