Atribuită
Cumpărare directă
Lucrarile contin: - Zid de sprijin: fundatie din beton 0,5 x 2 m x 35 ml, din beton armat clasa C16/20 elevatie din beton 1,5 x (0,4 + 06) /2 x 35 ml, din beton armat clasa C30/37 - Podete 14 bucati: din beton armat C30/37 cu plasa sudata, dimensiune placa podet 4m x 2m x 0.2m
- Număr anunț
- DA26140935
- Autoritate contractantă
- Comuna Gircina (CUI 2612910)
- Furnizor / câștigător
- EDIL MATTEO DMS SRL (CUI 36143290)
- Cod CPV
- 45000000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80.170,56 RON
- Valoare atribuită
- 80.170,56 RON
- Data publicării
- 14.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.