Atribuită Cumpărare directă

lapte de consum 3.5% 17*3.03=51.51, smantana 1000g 2*11.47=22.94, branza proaspata de vaca 2*8.26=16.52, cascaval 0.50*25.69=12.84, sana 200g 22*1.2=26.40, lapte batut 4*4.13=16.52, total factura ftva 146.73 lei

Număr anunț
DA26147009
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ALBA CA ZAPADA (CUI 17965618)
Furnizor / câștigător
COMLACT SRL (CUI 15899615)
Cod CPV
15511100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
146,73 RON
Valoare atribuită
146,73 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

146,73 RON

din 146,73 RON estimat