Atribuită
Cumpărare directă
-STBMRFA 34 RINSE FLUID A - 4 CUTII x 289,80 -STBMTSB 12 TRYPTIC SOYA BROTH - 3 CUTII x 243,360 -STBMFTM 12 THYOGLYCOLLATE - 3 CUTII x 236,60 -TZHALA 210 STERITEST EZ FOR AMPOULES - 3 CUTII x 1011,20 -TZHVAB 210 STERITEST EZ FOR ANTIBIOTICS - 1 CUTIE x 1327,70 -STBMRFK 34 FLUID K - 1 CUTIE x 242,00 (discount 20% conform ofertei nr.0923130837-0)
- Număr anunț
- DA26157811
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Chimico Farmaceutica-I.C.C.F. Bucuresti (CUI 3008580)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.232,38 RON
- Valoare atribuită
- 7.232,38 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.