Atribuită Cumpărare directă

Conf descrierii de la fiecare produs

Număr anunț
DA26172554
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
CRISS OFFICE SRL (CUI 20464269)
Cod CPV
30234400-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.093 RON
Valoare atribuită
15.093 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.093 RON

din 15.093 RON estimat