Atribuită
Cumpărare directă
Dorim sa achiziționăm : bandă rigips 150ml-1 buc., colțari rigips perforați-10 buc., chit rigips SUPER 5 kg-1 buc., bandă dublu adezivă 25ml- 5 buc., bandă dublu adezivă 10 ml- 5buc. , ipsos 5 kg- 1 buc., placă rigips 12.5-6 buc., autofiletante 3.5X25-500 buc., autoforante 9.5-200 buc. ,diblu+holșurub 6X60-100 buc. ,diblu+holșurub 6X40-50 buc., profil LW50-3000-20 buc., profil CW 50-3000-2buc.
- Număr anunț
- DA26132073
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR TELEORMAN (CUI 17462357)
- Furnizor / câștigător
- CASA SRL (CUI 10121654)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 732,55 RON
- Valoare atribuită
- 732,55 RON
- Data publicării
- 13.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.