Atribuită
Cumpărare directă
Set ac steril pediatric (pentru pacienti sub 39 kg): Componenta: 1 ac steril, 1 tub extensie conector Luer-Lock, 1 bratara pacient, instructiuni de utilizare In pachet steril Marime ac: diametru 15G (1.8 mm) x 15 mm lungime OBEZI = 2 BUC Material ac: otel inoxidabil Fara continut de latex Stabilizator In pachet steril Marime: 14.6x13.3x3.2cm Greutate: 17g Fara continut de latex
- Număr anunț
- DA26150246
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
- Cod CPV
- 33141327-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.860 RON
- Valoare atribuită
- 1.860 RON
- Data publicării
- 17.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.