Atribuită Cumpărare directă

confectionam rafturi metalice in conformitate cu cerintele beneficiarului/ antemasuratoare , cu diverse materiale in functie de necesitati Alaturat anexam antemasuratoare pentri confectionare a 3 rafturi pentru depozitarea dosarelor din arhiva

Număr anunț
DA26154878
Autoritate contractantă
COMUNA NOJORID (CUI 4454999)
Furnizor / câștigător
TTR SERVICE TRUCK S.R.L. (CUI 40798905)
Cod CPV
45223210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.800 RON
Valoare atribuită
6.800 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.800 RON

din 6.800 RON estimat