Atribuită Cumpărare directă

All-in-One Lenovo, V540-24IWL, 23.8" FHD (1920x1080) WVA Anti-glare, No Touch, Intel Core i5-8265U (4C / 8T, 1.6 / 3.9GHz, 6MB), 8GB(2x 4GB DIMM DDR4-2666), 128GB SSD M.2 2242 PCIe NVMe + 1TB HDD 5400rpm 2.5", Integrated Intel UHD Graphics 620, Optical:NO, Intel 9560 11ac, 2x2 + BT4.0, Keyboard:USB Black/Mouse: USB Black, Camera: 720p, Smart Card Reader: 3-in-1, Porturi Rear: 1xUSB 3.1 gen 2, 2xUSB 2.0, 1xRJ-45, 1x HDMI-in, 1x HDMI-out, DC-in, Slide ports: 1x USB 3.1 gen 2, 2xUSB 2.0, 1xheadphone / microphone combo jack, Power Supply: 65W Adapter 88%, Dimensiuni WxDxH: 541 X 214 X 450 (mm), Greutate: 6.4kg, Culoare: negru, Garantie: 3-year Depot, Windows 10 Pro 64 + Office Home & Business 2019 retail

Număr anunț
DA26146491
Autoritate contractantă
EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI 18856244)
Furnizor / câștigător
TIMA MANAGEMENT SRL (CUI 17777177)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.790 RON
Valoare atribuită
5.790 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.790 RON

din 5.790 RON estimat