Atribuită Cumpărare directă

Referitor la anuntul ; ADV1158444 BOSCH GWS 19-125 CIE Polizor unghiular 1900 W, diametru disc 125 x 5 buc - 735 lei pret unitar Total fara TVA : 3675 lei

Număr anunț
DA26158086
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Furnizor / câștigător
PCZONE ONLINE DISTRIBUTIE SRL (CUI 27073608)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.675 RON
Valoare atribuită
3.675 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.675 RON

din 3.675 RON estimat