Atribuită
Cumpărare directă
denumire um cantitate pret_unitar valoare FILTRU ULEI HU6011Z BUC 1 25.63 25.63 FILTRU POLEN FP2418-2 BUC 1 62.18 62.18 FILTRU AER C30011 BUC 1 72.27 72.27 FILTRU COMBUSTIBIL P718X BUC 1 50 50 ULEI GM 5W30 5L BUC 1 83.61 83.61 ULEI GM 5W301L BUC 2 18.485 36.97
- Număr anunț
- DA26157848
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA PETRU MUSAT (CUI 18197640)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL PLUS SRL (CUI 15778826)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 330,66 RON
- Valoare atribuită
- 330,66 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.