Atribuită Cumpărare directă

CHIR PLASTICA CONF.OFERTA20.01.2020 PENTRU DR.BAJZAT

Număr anunț
DA26155051
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
Cod CPV
39226220-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.115 RON
Valoare atribuită
5.115 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.115 RON

din 5.115 RON estimat