Atribuită Cumpărare directă

Servicii: Mentenanta site - Pachet actualizare web site - Primaria Ludesti, judetul Dambovita. Actualizare web site institutie publica pe o perioada de un an. Suport si manual video de administrare. Rezolvare a cererilor prin ticketing.

Număr anunț
DA26166098
Autoritate contractantă
Comuna Ludesti (Primaria Ludesti) (CUI 5359111)
Furnizor / câștigător
ABSOLUT WEB EXPERT SRL (CUI 36246651)
Cod CPV
72413000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.890 RON
Valoare atribuită
1.890 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.890 RON

din 1.890 RON estimat