Atribuită Cumpărare directă

MAGNESII OROTAS - Cutie x 5 blist. PVC-PVDC/Al x 10 compr.

Număr anunț
DA26162469
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
Furnizor / câștigător
ROPHARMA LOGISTIC S.A. (CUI 33840373)
Cod CPV
33617000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
343,70 RON
Valoare atribuită
343,70 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

343,70 RON

din 343,70 RON estimat