Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii curente / renovare la Dispesarul medical Budesti din com Budesti, jud. Valcea cu urmatoarele tipurui de lucrari: desfaceri si demolari, lucrari de igienizare (reparatii si finisaje cu glet, vopsitorii lavabile pereti si tavane), reparatii/inlocuit pardoseli, montat gresie si faianta, reparatii trotuare etc. Pretul se propune sa se negocieze la valoarea maxima de 29.830 lei fara TVA, pentru un pret unitar de 190 lei/mp, conform categoriilor de lucrari si cantitatile de lucrari atasate prezentei invitatrii. . Pretul trebuie sa includa materialele si manopera.
- Număr anunț
- DA26144190
- Autoritate contractantă
- Comuna Budesti (CUI 2574085)
- Furnizor / câștigător
- DRAMICAM (CUI 15281818)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.830 RON
- Valoare atribuită
- 29.830 RON
- Data publicării
- 14.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.